Poslední týden prázdnin v práci.

15. září 2015 v 8:46 | Michelle |  moje vylívání srdíčka
Flashback. Za tenhle týden se vyrojily starosti, které jsem už nějakou dobu řešit nemusela. Ne, že by mi to chybělo. Na druhou stranu, musím sama sobě přiznat, že mi to zase až tak nevadí. Možná mi to dokonce trochu dělá radost.

Tento týden mám poslední prázdninový. A nějak se to tak stalo, že jsem zrovna nepostradatelná v práci. Na jednu stranu dobře, na druhou mě to trochu štve. Docela jsem si chtěla užít prázdniny. Dobře taky ale proto, že na konci září jedeme s pár lidma na víkend do Tater a briáda se prostě hodí.

Je fajn, že to bude první letošní výjezd (když teda nepočítám hory), kde se nemusím starat o nic víc než o pojištění a abych si nezapomněla něco zabalit s sebou. Pak teda ještě kluky musíme trochu uzemnit s výběrem tůry. Evidentně některým nestačí jednou říct, že protě nepolezu nikam, kde potřebuju řetěz nebo žebřík a mám pod sebou díru. Musím to vysvětlovat znovu, že prostě ty závratě mám a že mám opravdový strach z výšek a že to fakt není jenom vsugerovaná schýza.

Jinak se ale na to moc těším. Navíc mi dělá radost, že se trochu změnil plán. V původní verzi, když se to začínalo plánovat, jsem byla jediná, které by prošlo obléct si sukni. Nakonec budeme tři. To je sice trochu na nic číslo, vzhledem k tomu, že pokoje jsou po dvou, ale prostě se s tím ta lichá bude muset nějak poprat.

A navíc, při představě, jak nádherně tam na konci září bude... mi srdíčko jásá. A taky, kdybyste tam náhodou někdo v té době zrovna byli, ráda vás uvidím. Sice tomu moc nefandím, ale člověk nikdy neví. Život je samé překvapení.

Jako třeba to, že mě doběhlo rodinné prokletí. A to jsem si říkala, že se mi krásně vyhýbá. A ono ne. Sice to mám nejmíň z nás všech, ale stejně. Jinak mi je ale krásně. Tenhle víkend byl super, užilijsme si slavnosti vína, pobavili se na účet nejlepšího kamaráda, probrali Tatry a moc toho nenaspali.

Měla jsem pak trochu binec v hlavě, protože tak nějak ti kamarádi vypadají, že se jim líbím, což je milé, ale nedá se říct, že by to bylo mějak opětované. Jsou fajn, docela i fešáci, ale kamarádi mají zůstat kamarády.

Letím. Za chvilku musím jít do práe, dnes mě čeká pěkný záhul. Snad bude hezky a nebude tam moc lidí. Zavíráme až v 1 ráno, takže si dovedete představit jak se mi tam chce. Už aby začala škola, to tam nebudu moct chodit tak často. Taky si musím jít koupit černé triko, musíme ho tam mít a já prostě žádné nemám. Možná je to trochu zvláštní, ale fakt ne. Já jsem se jednoduše s touhle barvou nikdy moc nekamarádila, bílá mi prostě sluší víc. Nedá se...

Mějte se krásně, kdo máte taky poslední týden volna, pořádně si ho užijte. Kdo ne, držte se v práci, víkend si pak užijeme všichni :)

Fall
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jessamine-rose jessamine-rose | Web | 15. září 2015 v 14:27 | Reagovat

...ach áno, jeseň :). Už len z priloženej fotky dýchol na mňa krásny melancholický pokoj. A ku koncu októbra, resp. v októbri ako takom jeseň je najkrajšia. Uži si Tatry a dávajte si na seba pozor, keď budete na túrach. Sú odo mňa dosť ďaleko, keďže ja bývam blízko Bratislavy. Ale ak by sa ti podarila nejaká krásna, z listov farebná fotka, podeľ sa s ňou :). Úspešný pracovný deň ti želám a aj týždeň. U nás na Slovensku je sviatok, tak dnes poctivo leňoším doma pod dekou s otvoreným oknom a rozkotúlanými gorálkami :).

2 Rock-Lee13 Rock-Lee13 | Web | 6. října 2015 v 14:24 | Reagovat

Je mi líto, že jsi musela být poslední týden prázdnin v práci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama