Trocha změn do nového semestru?

24. února 2016 v 10:35 | Michelle |  moje vylívání srdíčka
Zkouškové zmizelo jako pára nad hrncem, volné dva týdny utekly jako voda. Nový semestr začal, ani nevím jak. Zrovna první den, kdy jsme měli na 7:30 mi ráno nezvonil budík. Naštěstí nejsem úplně lama a vzbudila jsem se tak, abych nepřišla o celou hodinu. Stejně. Myslím, že si mě už profesor bude pamatovat. Na věky věků. Mimochodem, je to náš vedoucí katedry. Snad na to časem zapomene.

Na hudebce jsou furt všichni moc fajn. Jen se s něma tolik nevídám, ale i tak. Nějak to tam zůstává při starém. Naopak na ájině se mi lehce změnil okruh kamarádů a známých. Už během minulého semestru jsem se tak nějak začala vídat s úplně jinou bandou lidí, kteří mi sedli teda mnohem líp, než ti, které jsem tam potkávala loni. Nevěřili byste, kolik sucharů tam máme. Dřív to prý byli takoví alternativci a teď je to samá fiflena a šampón.

Hledala jsem si nějakou brigádu. Říkala jsem si, že se hecnu a zkusím obeslat pár nabídek s životopisem, než to vzdám a půjdu se zeptat někam, kam berou pořád. Nuž, chvilka ponižování a běhání tam a zpátky se vyplatila. Paradoxně mě nevzali do fitka, kde bych měla být jen za barem a vyřizovat rezervace, tam se mi ta baba ani neozvala že nic, přitom z jedné firmy, kde by ta brigáda mohla být docela perspektivní, se mi ozvali skoro hned. Tak jen doufám, že mi to půjde.

Toť asi vše z takových nových myšlenek. Sotva začal semestr, už se nemám kdy zastavit. Asi zase budu chodit ze školy pozdě večer, i když třeba školu nemívám tak dlouho, ale musím chodit cvičit. Jako bonus mám dvakrát tak moc na ráno, oba jsou to semináře, takže účast povinná. Whatever, aspoň bude delší den.

Jak jste zvládli zkouškové? A kdy vám vlastně začínal semestr? A co pracující, udělali jste si trochu volna? Mimochodem, byli jste někdo letos (nebo se chystáte) na hory? :)

snow, winter, and photography image
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Damien is online... Damien is online... | Web | 24. února 2016 v 12:52 | Reagovat

Skúškové som zvládol – podľa mňa – veľmi dobre. Rozhodne to moholo byť aj horšie, preto som rád :)
Semester sa mi začal už v piatok, čo znamená, že som si tiež neužil voľna, ale nesťažujem sa. Všetko sa dá predsa zvládnuť :)
Na hory sa nechystám, aj keď sme chceli s partou vyraziť do Tatier, ale potom to nejak padlo a už sme sa k tomu nedostali.

2 Sentencia Sentencia | Web | 27. února 2016 v 13:17 | Reagovat

někdy se mi po vysoké docela stýská, když to tak čtu - volno mezi zkouškami, vyučování tak, že máš půlku týdne volného... ale na druhou stranu tu jsou věci, který mi vůbec nechybí. Semináře rozstrkané tak, že musíš být celý den ve škole a hlavně - to učení a seminárky, eseje, referáty... :) Drž se, ať to všechno zvládneš ;)

3 Ludmilita Ludmilita | Web | 27. února 2016 v 21:55 | Reagovat

Držím palce s brigádou :) Hej, zrovna začal semester a ledva mám čas, podobne. Ale to sa nejako utrasie a stane sa z toho rutina. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama