Jak je všechno jinak, než mělo.

8. května 2016 v 23:40 | Michelle |  moje vylívání srdíčka
Zdá se mi, jakoby můj život byl poslední dobou na dětském hřišti. Jednou je to skluzavka, pak průlezky, z toho zase houpačka a hned zpátky na lanový hrad. Nevyberete si. Chvilku to vypadá na průtrž mračen, ta se po chvilce rozežene v pár mráčků a za další chvilku svítí sluníčko.

Škola chvilku super, chvilku mě trápí (ok, je to škola, prostě to tak bývá), v práce super, jenom jak je toho najednou strašně moc a nestíhám, tak se mi tam vůbec nechce.

No a osobní život? Přiznávám, že tady to sice umí být taky jako na houpačce, ale takové té, na které být chcete.

Dneska jsem bookla letenky. Původně jsme počítali s cenou kolem 5 tis., ale hádejte co? Máme je za 600 a kousek. S desetikilovým příručním zavazadlem. A protože dobrodrůžo má být dobrodrůžo, bereme stan a děj se vůle boží. :) Je super, když máte někoho, s kým můžete podnikat takové v podstatě spontánní věci. Ještě lepší je, když vás ten někdo zároveň dokáže přibrzdit, když už to spontánní a neplánované začne být ne úplně ideální a reálné.

Milý si dnes vyzkoušel roli dvorního fotografa a musím říct, že mu to šlo. A skoro se i tvářil, jako by ho to i bavilo! Začínám se na to dobrodrůžo doopravdy těšit.

Ovšem... zase utíkám do zimy. Už druhé léto po sobě jedu místo k teplému moři někam, kde je jako u nás na jaře. Teda jako já ty země miluju a chci to všechno vidět, jenom mi to plavání a relax jako relax už docela chybí. Člověk to nepotřebuje každý rok, ale čas od času se to přece jen hodí. Nebo to máte jinak? :)

Tak jak tak, začínám se těšit. Obydu si to nejhorší, co mi tento semestr hodil pod nohy a vrhám se po hlavě do průvodců a příruček. Minule jsem to neudělala a ne, že bych toho litovala, ale bylo poznat, že nám informace chybí. Teď bych se tomu ráda vyhla. Samozřejmě, že v rámci prokrastinace budu řešit takové ty praktické věci, jako jak se tam dá pohybovat (veřejná doprava a tak...), kde se dá složit hlavu a tak, ale potom to teprve přijde. Co tam vlastně všechno je k vidění, kam až budeme ochotní jet, co všechno budeme chtít zažít...

Dneská básním, co? Mám nějakou dobrou náladu. Nevím, jestli za to může spolužačka, nebo spollubydlící, ale rozhodně na tom má velký díl ta letenka. Protože to znamená, že už to není jen co bychom mohli, kdy bychom mohli... ale už víme, kdy a kam poletíme, i kdy se budeme dostávat zpátky. A strašně moc mou dušičku uklidňuje to, že nepojedu s žádnou potřeštěnou kamarádkou, která má práci a já nevím co ještě, ale s někým, kdo dá pozor na to, na co pozor nedám já, kdo bude taky plánovat, kdo mi pomůže se vším, s čím bude potřeba, i s čím třeba potřeba nebude, ale prostě to bude chtít udělat místo mě. S někým, kdo se o mě postará, když mi bude zima, nebo kdo řekne "musíme vyrazit brzo", kdyžvymyslím, že pojedeme jinam, ale nedomyslím, že je to daleko, kdo chytí rybu k večeři a navíc ji připraví a nechá mě bezstarostně pobíhat s foťákem a užívat si to místo.

Jednoduše řečeno... jedeme na cestu a moc se na to těším.

Dobrou noc... :)

nature, mountains, and sky image
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ev. Ev. | Web | 9. května 2016 v 23:54 | Reagovat

Taky by se mi líbilo, takhle s někým vyrazit za dobrodružstvím - kdyby jen bylo s kým. Snad si to užiješ a potká vás na cestě co nejméně nepříjemností! :) Co si budeme povídat, vždycky se nějaký ten problém najde, tak ať jich je alespoň co nejméně :)

2 Joice Joice | E-mail | Web | 10. května 2016 v 1:56 | Reagovat

This is such a beautiful pictures and scenery! Would you like to follow each other on BLOGLOVIN? If you decided to follow me, please let me know so I can follow you back. xoxo

www.love-joice.com

3 Infinity Infinity | Web | 11. května 2016 v 9:24 | Reagovat

A na jaké místo se vlastně chystáš? Moc moc ti přeju, že jsi tak šťastná. ❤️

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama