Vzhůru do oblak!

19. července 2016 v 23:45 | Michelle |  moje vylívání srdíčka
První měsíc prázdnin utekl jako voda, ani jeden jsme si z nich nějak moc neužili. O to víc si plánujeme užít to, co nás teď čeká. Naše první společná dovolená, opravdová cesta do zahraničí, kdy už se navzájem bereme vážně a ne jen jako "uvidím, co z něj/ní vyleze".

Začátek plánování a chystání byl dost na palici, neměli jsme čas se vůbec vidět, takže jsem měla trochu nervík, ale až už jsme si ten čas udělali, začalo to všechno odsýpat. Dokonce jsme si zvládli i užít nákupy (hlavně jídla), odpočinout si, pak si všechno zabalit a tak. Dokonce jsme tam vecpali i zmrzlinu a dva díly IT crowd. Levandulová, dobrá.

Večer jsme si dali trochu stresík, protože nacpat se do dvou krosen na dva týdny se vším všudy není zrovna jednoduché, zvlášť, když takhle jedete poprvé. Nakonec jsme to zvládli, i když to bylo o kousek dražší, než jsme doufali. I tak je to snad nejlevnější dovolená, na jaké jsem kdy byla. Nechtějte vědět, kolik by to mělo stát celkem. Pro dva lidi... fakt jedeme "on a budget".

Na anglickém blogu o tom bude asi víc, jak jsme šetřili a tak.

Když ale zapomenu na všechny ty starosti kolem, strašně moc se už těším. A nejen já. Dva týdny krásné přírody, kouzelných chvilek a odpočinku, no neberte to. Fakt už to potřebujeme. Protože přes rok na sebe nemáme moc času a začátek prázdnin nám přál ještě míň. Snad bude jejich druhá polovina lepší.

Mějte se krásně, užívejte si volna i cestování (kam se letos jedete podívat?) a držte nám palce, ať se neztratíme! :)

love, couple, and beach image

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lianna Aune Ellusive Lianna Aune Ellusive | Web | 20. července 2016 v 14:17 | Reagovat

Tak ať vám to vyjde podle představ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama