Konec srpna? Opravdu?

27. srpna 2016 v 20:11 | Michelle |  moje vylívání srdíčka
Je neuvěřitelné, jak ty prázdniny utíkají. Sotva si užívám prvních pár dní volna a on už je poslední srpnový víkend. Jak jste si užili letošní léto? Po pravdě... já nestihla skoro nic. Měli jsme hromady plánů, ze kterých nic není a letos ani nebude, pořád jsem byla v práci, dělala na fotkách, nebo se aspoň trochu snažila najít si čas na přítele. Plánovali jsme, jak budeme celé léto u vody, odpočívat. A víte co? Nevyšlo to. Našli jsme si týden, který jsme tam chtěli být celý a už je z toho od pondělí odpoledne do pátečního dopoledne. Kam se poděl celý týden? Kam se poděly celé prázdniny? Zbývá nám ještě pár týdnů, nebýt toho... celé prázdniny by stály za prd. Jediná světlá chvilka (ok, dva týdny, ne chvilka) je Norsko.

Bylo tam krásně. Mít normální postel a nejen stan a karimatku, vydržela bych tam mnohem dýl. Vyšlo nám všechno. První z článků o Norsku (dva týdny na pár vystačí, navíc jsme tam určitě nebyli naposled) je tady: https://blueberrylace.wordpress.com/2016/08/18/first-expressions-from-vestfold/ (jsou tam už i nějaké fotky, pár jich dám pak i sem, ale netuším, kdy se k tomu doopravdy dostanu)

Jsem teď taková zvláštně rozčarovaná. Prázdniny jsou skoro pryč, my s milým stagnujeme někde kolem bakalářky a všichnhi naokolo se buď berou nebo už rovnou rodí. Mám pocit, jako bych upadala do nějakého stereotypu, který se mi ale ani trochu nelíbí. Ani nevím proč, ve škole je to pohoda, mám super práci, kde jsou moc fajn lidi, vcelku mě to tam i baví a chodím tam vlastně ráda. A stejně mám pocit, jakoby bylo něco špatně, jako bych něco nestíhala. Život? Blbost.

Zase jsem se pustila do čtení. Pořád všichni tak moc chválí Greena, až jsem se rozhodla dát mu šanci. Willa už mám skoro přečteného. A protože mě baví a taky protože to není čistě jeho dílo, koupila jsem si další jeho knihu. Ta mi teď bude dělat pár dní společnost u vody s milým.

Zároveň přemýšlím nad termíny na boudoir focení. Mám trochu obavu, že si to budu muset trochu zasponzorovat. Nechce se mi do toho... ale pokud nabídnu termíny, které se nebudou plnit, je výhodnější ten facebook, než nechat si propadnout zaplacený ateliér.

Co je jinak u vás nového? Z těch mých oblíbenců už skoro nikdo ani nepíše, ani nečte. No jo, 9 let na jednom blogu se projevuje. Prostřídalo se mi tady už tolik "kamarádů"... málo z nich zůstalo. A já nemám čas dívat se po nových. To je ten problém. A sem málokdo zavítá, když přidávám tak málo článků. No, za zlé to nikomu mít nemůžu, docela to chápu. Tady ta doba "věčně na internetu" už je za mnou a nezdá se, že by se chtěla vrátit. Ale zkusím s tím něco udělat. Zkusím se vrátit zpátky ke svému deníčku, který mi vlastně tak trochu i chybí. Jen je to malinko složitější, protože ho kontroluje víc lidí, kteří mě doopravdy znají.

Nuž, popřeju vám hezký zbytek soboty a zapracuju na sobě, ok? Fajn. Tak krásný věčer a sem s komentářema ti, co chcete, abych k vám mrkla. Zkusím se k tomu dostat do konce prázdnin :)

beach, girl, and traveling image

Kre mě ještě najdete:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magdalena Magdalena | Web | 28. srpna 2016 v 10:37 | Reagovat

Uteklo to strašně rychle. Ty dva týdny volna, co jsem měla - jeden v červenci a jeden v srpnu, jako by ani nebyly. Škoda že už je konec srpna. Dala bych si léto znova.

Pokud vyjde Boudoir na nějaký rozumný termín tak bych se i možná zúčastnila, ať má taky nějakou památku na to jak jsem kdysi ve 25ti byla mladá a krásná :D :D :D... léta totiž nemilosrdně přibývají :D.

2 Jíťa Jíťa | Web | 28. srpna 2016 v 11:48 | Reagovat

Koukám, že nejen mně připadá, že tohle léto utíká strašně rychle a nic moc se vlastně nestihlo :D

Článek o Norsku je hezký, těším se na další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama