Pár dní na rybách, trochu rýmečky a zase září.

2. září 2016 v 15:37 | Michelle |  moje vylívání srdíčka
Poslední srpnové dny jsem se rozhodla i s milým strávit u vody na rybách. On chytal statečně (a hodně úspěšně), já se tak zlehka snažila něčemu přiučit. Hlavní náplní mého času ale bylo odpočívání a poznávání Johna Greena a nejnovějších módních trendů. Obojí se mi tak nějak docela dařilo.

Je radost, když den před odjezdem na ryby onemocníte. Vypadalo to jako malinká rýma, nic velkého. V den odjezdu se to trochu vykrystalizovalo a večer na rybách už jsem chtěla umřít. Druhý den jsem většinu prospala. Musím říct, že mi to prospělo, další den už jsem se snažila užívat si čerstvého vzduchu a sluníčka. Kéž by to neuteklo tak rychle.

Teď si už druhý den užívám domov, k rýmě a kašli se přidal rozseknutý ret od maši malé foxteriérky, která se připravuje na výstavu. Já sedím zahrabaná ve fotkách a přemýšlím seč mi síly stačí nad dalšími články na Blueberry Lace. Dneska jeden vyjde. Kdyby to někoho zajímalo, tak po páte už by tam měl být, odkaz tady pod článkem.

John Green! Tak, moje první knížka, se kterou měl co do činění, byla Will Grayson, Will Grayson. Ta mě bavila. Ze začátku jsem měla pocity a názory jako na houpačce, přibližně po polovině jsem si zvykla a užívala si ji. V rámci nadšení jsem si koupila i Hledání Aljašky. Ne že bych toho litovala, knížka není špatná. Po přečtení rozhovoru Johna s Davidem ale věřím tomu, že Levithan mě bude bavit o kousek víc. Je čas zajít do knihkupectví a najít nějaký jeho počin. Vždyť to nejzajímavější na Willovi bylo z jeho hlavy! Tím mě John lehce zklamal. Jeho nápady nejsou až tak odlišné a vlastně mi připomíná Remarqua. Spousta knih, které si jsou podobné jako vejce vejci, pokud znáte dvě a víc. Ale nic proti němu, děcka čtou a to je hlavní. Víc takových spisovatelů, co je nadchnou.

Co se týká módních trendů... přemýšlím, jak to zvládnout za ne moc peněz. Šetřím. Stále a neustále - toť věčný úděl studentů. Už mě to štve, chtěla bych to dokončit a mít klid. Nemuset přemýšlet nad každou blbostí, protože na brigádu nemám tolik času, kolik bych potřebovala. Navíc hodinové omezení, žejo.

No nic. Jdu si užít sluníčko. Mějte se hezky, vy, co ještě máte prázdniny - užívejte, dokud to volno je. Vy, co je nemáte... i tak je to super, za chvilku bude zase další volno :)

book, coffee, and tea image

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 11. září 2016 v 18:25 | Reagovat

Mě Green hrozně naštval. Já prostě nějak nevím, Coelho mi přijde vykradač Exupéryho (zvláště Citadely) a Green mi přijde vykradač Coelha - všechny ty myšlenky jsou na mě až příliš lehce naservírované jako na stříbrném podnose. Já rada přemýšlím, vadí mi, když mi hned všechno vecpe až před nos. :D
Mě čeká teď na konci prázdnin velké stěhování věcí, v našem studentském bytě se budu přesouvat do druhého pokoje. Myslím, že z toho bude také několikrát rozseknutý ret, s mou šikovností k tomu nepotřebuji ani psíčka. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama