My top this week

My top ten this week 2013/04/06

6. dubna 2013 v 13:41 | Michelle
Co: Všechno, co mi za poslední týden padlo do oka.
Kdy: podle chuti, obvykle sobota.
Tentokrát trochu víc "lady", tentokrát klasicky a stylově.
10.
http://slimages.macys.com/is/image/MCY/products//0/optimized/1539340_fpx.tif?$filterlrg$&wid=330&hei=404&fit=fit,1
9.
Clic to zoom
8.
http://media.monsoon.co.uk/medias/sys_master/8883462930462.jpg?buildNumber=2340
7.
OZON.ru - ���04 | ���04
6.
Vestuário e calçado completo - trendMe.net
5.
Ippolita
4.
404 Not Found
3.
Earrings
2.
Harrods - Luxury beauty and fragrance, fashion accessories, gifts
1.
http://shoecloszet.com/wp-content/uploads/2013/02/preen-for-aldo-rise-6.jpg

My top ten this week 2013/03/30

31. března 2013 v 15:43 | Michelle
Co: Všechno, co mi za poslední týden padlo do oka.
Kdy: podle chuti, obvykle sobota.
1.
http://3.bp.blogspot.com/-20v0Oyvjb14/T_h2kTHNdPI/AAAAAAAAADE/Qac6Uwiek4M/s1600/
2.
farfetch.com
3.
http://static.pullandbear.net/2/photos/2013/V/0/1/p/5694/310/600/5694310600_2_5_
4.
Jumper - from H&M

5.
Mesh Color Block Bra

6.
http://www.stormfashion.dk/uploads/products/storm/anorexxxy-thierry-lasry_thierr

7.
Closet Summer dress - beige - Zalando.co.uk

8.
BC Shoes A Night to Remember Flat in Dots | Mod Retro Vintage Flats | ModCloth.com

9.
http://media.monsoon.co.uk/medias/sys_master/8871361445918.jpg?buildNumber=2268

10.
Product_MANDY_TOP_01

Lush - voňavá závislost na druhou.

3. března 2013 v 17:49 | Michelle
Některé ho už určitě znají, ale věřím, že je pořád spousta nezasvěcených. A proto vám značku, opravdu jen okrajově, představím, než se pustím do opěvování mnou vyzkoušených produktů.

Odkud značka přesně pochází, to se mi nepovedlo zjistit. Asi jsem málo hledala. Kdesi jsem zaslechla, že snad z Ameriky, ale taky si pamatuju zvěsti o Británii.

Všechna kosmetika, kterou prodávají, je čerstvě vyrobená, říkají, že s minimem konzervantů - rozuměj - přírodní. A podle mých zkušeností taky kvalitní.

Co je nejspíš docela odlišuje je vůně. Každá kosmetika je nějak parfémovaná nebo voňavá. U Lushe je ale samozřejmostí pronikavá vůně, u každého výrobku jiná. A co dalšího je jejich specialitou? Popisky, díky kterým dostanete neodolatelnou chuť jít prohrabat kuchyň a najít něco dobrého :D

Dalším plusem je, že všechna jejich kosmetika se dělá ručně, obaly (pokud jsou třeba) jsou ze 100% recyklovaného plastu a na každém výrobku (s obalem) je obrázek a jméno toho, kdo to vyrobil a taky datum, kdy to vyrobil.

A teď to, co mám odzkoušené :)

10 módních domů a jejich nejlepší kousky roku 2012.

29. prosince 2012 v 14:43 | Michelle
Chtěla jsem vybrat to, co nás čeká, původně, ale vzhledem k tomu, že letošek teprve končí a my se dál budeme dívat až za pár dnů. navíc na netu a porterovi ještě nejnovější kolekce nemají (shit happens, jsou dost pozadu), máte tady výcuc toho (podle mě) nejlepšího, co tady bylo a co se nejspíš ještě bude nosit v nové sezoně, i když s novými kolekcemi to zas tolik stejného nemá.

Pokochejte se ;)

10. Jimmy Choo
http://www.net-a-porter.com/nap/content/2012/images/topnav/accessories_top_nav.jpg
http://www.net-a-porter.com/nap/content/2012/images/topnav/accessories_top_nav.jpg

My top ten this week 2012/12/08

8. prosince 2012 v 22:12 | Michelle
Co: tentokrát jsem se nechala inspirovat baletem. No není to rozkošné?
Kdy: podle chuti, obvykle sobota.
1.
Shop NET-A-PORTER.COM - The world's premier online luxury fashion destination | NET-A-PORTER.COM | Luxury Designer Fashion | Women's designer clothes, shoes, bags & accessories

2. Leo Delibés - Coppélia waltz

3. Louskáček. Každý zná Labutí jezero. Tohle je ale úžasná vánoční pohádka, na kterou nedám dopustit. Každý by ji měl vidět.

4.
Black lace and nude tulle tutu skirt Mlle by TutusChicBoutique
5.
Mineralissima giveaway
6.
http://s7d9.scene7.com/is/image/Barneys/501778166_product_2?$zoom_square$

7. Miluju ten obraz. Už několik let.
ballerina.jpg

8.
Buy Phase Eight Carolina Wedding Dress, Ivory online at JohnLewis.com

9.
Christian Dior nude mesh 'Starlight' crystal detail sandals | BLUEFLY up to 70% off designer brands
10. A takhle to vypadá bez slupky.

This weeks TOP outfit! 09/11/12

9. listopadu 2012 v 21:19 | Michelle
Už dlouho jsem neudělala tento článek. Kamarádka, Sophii, poslední dobou pořád sdílí nějaké outfity. Většinou se mi základ líbí, ale v 99,8% to zkazí nějakým detailem. Ať už jsou to boty nebo doplněk. Jak jsem se nad tím tak dneska rozčilovala, rozhodla jsem se zase vytvořit nějaký outfit sama.

Přemýšlím nad příležitostí. Tento týden jdu fotit a na kafe. To kafe je jedna možnost. Nebo nebudu spoléhat nad tím, že budu mít příští týden čas a využiju příležitost příštího týdne, kterou je otvírání hotelu (i když, možná to nakonec nebude mou povinností, což bych sice byla trochu uražená, rozhodně by mi to ale zas tak moc nevadilo).

Dobře. Příští týden čas nebude. Jdeme na akci, kde to nejde bez společenských šatů a lodiček :)

(Článek už tady byl, po pár komentářích jte mi nasadili brouka do hlavy a já přemýšlela. Jistě, na někoho to musí být moc. Ale někomu takový styl prostě sluší a doufám, že kdyby jste to viděli oblečené (nebo si to tak představili), váš názor nebude takak kritický :))


Podobný jsem vytvořila na digitální blonďatou postavičku a náhodou to vypadá líp, než jsem čekala. Půbodně jsem z toho taky měla trochu obavu.

My top ten this week 2012/10/30

30. října 2012 v 19:54 | Michelle
Co: to, co se mi prostě líbí, co má styl, úroveň. Ať už to bude oblečení, boty, doplňky, hudba nebo nějaké "supr"akce.
Kdy: o prázdninách. Jak se mi bude chtít:)

Co dnes na sebe?

16. října 2012 v 11:20 | Michelle
Tentokrát to není tak úplně typické My top, ale mám trochu krizi. Dneska je ve Zlíně vítání prváků, párty jako blázen. A my si samozřejmě nemůžeme dovolit tam chybět. :)
Jenže. Tady nastává problém. Většinou to tak moc neřeším, ale dneska jo. Proč? Neptejte se, nevím. Ale to je jedno. Minulý týden jsem si koupila skvělé trikošaty, a la 60.léta a vypadám v nich skoro jako Twiggy. Jenže má to malý problém - nemůžu si k tomu vzít prostě jen silonky, na to je to něco moc krátké. Ale legíny k tomu nemám. A další věc, čerkné jednak nechci, navíc se k tomu nehodí. Takže nejspíš se rozběhnu do města, seženu nějaké červené legíny nebo silné punčochy, koupím k tomu nějaký super doplňěk na krk, obuju své znovunalezené hnědé botky na podpatku a můžeme vyrazit.
A asi to tak taky udělám :D

http://e-shop.orsay.com/images/catalog2/12540010_07a1ac5fae42b4441b6ce6c782f754e8_small.jpg

A taky šedesátkový účes. Když už mám to mikádo :) ještě k tomu přidat kouzelně husté umělé řasy, jejichž nalepování jsem fikaně vylepšila tím, že jsem půlku ustřihla (jo jo, ani to nevypadá moc blbě :D). A nebo... radši výrazné naušnice? Hm. Uvidíme, co bude v obchodě.

Pac a pusu, M :)

This weeks TOP outfit! 08/09/12

8. září 2012 v 15:17 | Michelle
Pravda je, že tato rubrika měla pořádnou prázdninovou pauzu. Nějak se mi do toho nechtělo, bylo moc práce s fotkama a u počítače jsem sedět odmítala, pokud to nebylo nutné. Kdo by se přece chtěl válet radši u pc než u vody? ;)

Prázdniny už jsou ale ty tam a pomalu se začíná vracet uniformita všedních školních dnů. A já si říkám... proč ji trochu neoživit aspoň oblečením? Nemůsíme chodit jako všichni ostatní a můžeme se bavit. Když už tam do té školy chodíme, ač nás to mnohých nebaví a už vůbec se nám nechce vstávat, ale když už, tak proč ne zábavně?

Dneska jsem dostala chuť na trochu anglického rock'n'rollu. Tak pojďme na to :)

Petite Blush Oh La La tee - Dorothy Perkins United States

Srpnové nehtíkování.

10. srpna 2012 v 13:44 | Michelle
Já mám červenec, poslouchám tady Heady Tale a mám neskutečně dobrou náladu. Tady ta kapela mi ji vždycky zvedne. Po včerejším splínu už není ani památky, což je děsně super. A protože mám tak děsně super náladu a mám chvilku čas s upravováním fotek, rozhodla jsem se nachystat pár outfitů i nehtíků. Mám teď takové fashion období a uplně si to užívám. Začala jsem se konečně hýbat, sem tam se na nervy nacpu sladkým, ale jinak už se docela hlídám a zase se čísílka na váze začínají ubírat správným směrem, to jest dolů. Nikdo neví, jak dlouho to vydrží, ale doufám, že se dostanu na svou nejmilejší váhu.
A teď nehtíky. Na tento měsíc jsem vybrala Jemné, elegantní, pastelové i veselé. Ale dalo by se říct, že snad všechny jsou svěží a ideální pro dobrou a odpočatou prázdninovou náladu. Snad se budou líbit :)

Manicures « Fab Fatale

July nailspiration

3. července 2012 v 18:08 | Michelle
Konečně začaly prázdniny a léto v plném proudu. Předpokládám, že lidí jako já, co mají radši zimu, moc není, takže jste určitě všichni nadšení a natěšení. Co tak vyletnit i nehty?
Tento měsíc se nese v duchu barviček, romantiky i zábavy. Chybět nesmí pastelové barvy, neonové a ani květinové či zvířecí vzory. Je léto, můžeme si dělat takřka cokoliv, protože horké dny toho spoustu dovolují a omlouvají. Tak si to užijme ;)

Champagne Showers

This weeks TOP outfit! 22/06/12

22. června 2012 v 20:56 | Michelle
Dneska mě po týdnu v Praze čeká velká párty. Jakože, fakt to bude párty hárd. Příští týden mě ještě nějaké čekají, takže máme v plánu to s holkama roztočit, trochu se resetnout a ve čtvrtek zas. Jako ukončení školního roku. To mám v plánu nějaký outfitek na vysvědeční. Párty bude na klubu, prostě naše oblíbená něcojakodiskotéka.

Dnešní je komplet černý. Černá není moje barva, ale nakonec to tak vzešlo. Začala jsem s tělovýma botama. Vybrala k nim šaty, což šlo. Jenže už jsem k tomu nemohla vybrat žádné doplňky, tak jsem holt musela přehodnotit ty boty a vybrala trochu jiné. Více se hodící, černé.

My top this week 2012/06/21

20. června 2012 v 10:49 | Michelle
Co: to, co se mi prostě líbí, co má styl, úroveň. Ať už to bude oblečení, boty, doplňky, hudba nebo nějaké "supr"akce.
Kdy: o prázdninách. Jak se mi bude chtít:)

June nailspiration

18. června 2012 v 10:41 | Michelle
Nehtíky tohoto měsíce se nesou v elegantním i veselém stylu. Začíná sezóna svateb, oslav a podobných akcí, kam se určitě bude hodit inspirace na nějaké luxusní zdobení nehtíků. Pak taky k vodě a na grilovačky to bude chtít něco zábavného, barevného, veselého.
Navybírala jsem pár takových, snad se vám budou líbit.
Začneme těma elegantníma ;)

Vanity Mama
(tady ty konkrétně úplně miluju. Chtěla bych tu aplikaci sehnat. Je kouzelná.)

This weeks TOP outfit! 20/05/12

20. května 2012 v 13:23 | Michelle
Původně myšleno na focení, ale dá se využít na večůrek, ven, možná na nějakou míň formální akci a tak. Záleží na člověku, kam to chce nosit. Ty šaty jsou luxusní a podobné jsou v bershce, možná dokonce i konkrétně tyto. Veškeré obrázky jsem stahla z fashiolisty a dala je dohromady, přece jen je to snažší nahrávat jeden obrázek než odkazovat 5. Takže tak. Kochejte se mí milí :)

This weeks TOP outfit! 04/05/12

4. května 2012 v 16:50 | Michelle
Květen jsem se rozhodla věnovat focení. Ve skutečnosti na něj nebudu mít moc času, ale i tak je mi blízko natolik, že ať vidím cokoliv, okamžitě to převádím do roviny čipu. Zvlášť pokud se mi to líbí. Možná jeden outfit věnuju koncertu, ale to má zatím čas.
Tentokrát se "bude fotit" venku. Vlastně... jako obvykle. Na ateliér prostě peníze nemám. Ani na ten malý.

Tak jdeme na to :)

http://nlyscandinavia.scene7.com/is/image/nlyscandinavia/600180-0122?$productOverview2$

April nailspiration ♥

22. dubna 2012 v 12:35 | Michelle
Nehtíky na tento měsíc (vím, přidávám to tak tak, za chvíli končí... ale co už) rozdělím na dvě části. První část bude veselá, jarní, přesně na prosluněné dny a ta, která se dá nosit pořád.
Druhá polovina bude párty polovina. Věci, co bych já osobně nehecovala do školy nebo tak, ale na akci, diskotéku a tak by byly faaakt moc super.

Tak jdeme na to :)

http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_ldorxpYuIo1qas3gzo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1311367052&Signature=jSJm0D1l5BqiganWJEZaLQKUdyY%3D

This weeks TOP outfit! 05/04/12

5. dubna 2012 v 16:59 | Michelle
Vzhledem k tomu, že originální článek sídlí na mé stránce věnované focení, je myslím naprosto jasné, k čemu je outfit stvořený ;o)
Ovšem není to jediné možné využití, což je snad jasné. Můžete ho vzít na párty, večer s přáteli do nějaké moderní kavárny - klasiku nedoporučuju, na některá místa by mohl být zbytečně odvážný.
Tak... Obrázek je v malém, když na něj kliknete, otevře se vám původní článek.

March 2012 nailspiration!

11. března 2012 v 18:43 | Michelle
Je to tu. Po měsíční pauze jsem se zase trochu hecla a navybírala další nehtové designy, které mě nějakým způsobem zaujaly a líbí se mi. Snad se budou líbit i vám, snad to bude fajn pokoukáníčko a třeba se vám poštěstí i něco z toho vyzkoušet. Všechny nejsou složité, někdy je to třeba jen úchvatná barva laku, která vytvoří dokonalý look vaším nehtům. Většinou je to taky maximum, na které se já sama vzmůžu. Nebudu to dlouho okecávat, pište, které se vám líbí a které ne, zajímá mě, jaký vkus máte =o)

The Nailasaurus: Day 25: Inspired by Fashion

This weeks TOP outfit! 12/02/12

12. února 2012 v 22:44 | Michelle
Dneska jsem vyplňovala přihlášky na vysokou. Řeknu vám, i když to nedělám poprvé, je to pěkná pakárna. Najít vysvědčení, tam chyba, tam chyba. Ten vám nechce říct termín přihlášek, tam se to zase kryje. Navíc zdražili, mrchy. Teda ne všichni.
No a tak jak jsem byla na horách, byla jsem trochu rozčarována ze skutečnosti, že jsem propásla bomba akci, která se konala poprvé a doufám, že ne naposled. Ale prostě jsem ji propásla. Nejdřív bude až zas za pár měsíců. Tak jsem se rozhodla, že si to o jarních prázdninách s holkama vynahradíme. A takové příjemné pošušňáníčko, jako bylo vyplňování přihlášek mi dalo další důvod ke slavení. Aneb, mám je vypsané, půjdeme to zapít! V pátek nebo v sobotu. Kam? Jednoznačně do jednoho z nejlepších dance clubů v okolí. Je mi jedno, který z těch dvou to bude. Je mi jedno, kdo všechno půjde. Ale půjdeme...
Teď už jen vymyslet, co na sebe =o)

January nailspiration, 2012

26. ledna 2012 v 13:57 | Michelle
Plesová sezóna už sice začala, stále ale ještě neskončila. Nevím, jestli jste už na nějakém byly, nebo nebyly, jseli se chystáte nebo nechystáte. Ale ať tak či tak, nehtíky si nejspíš budeme lakovat vždycky. Takže po plus mínus měsíci jsem tady opět s várkou fajnových nehtových designů. Snad se budou líbit, třeba i něco vyzkoušíte. Já mám občas takové tendence něco zkoušet, ale teď, když konečně mrzne, mám nehty křehké a polámané. Takže jsem jim dala lakovací prázdniny. Pokud ale nemáte problém jako já, není na co čekat ;o)

Manicure Ideas! | Facebook

This weeks TOP outfit! 18/01/12

18. ledna 2012 v 17:23 | Michelle
Téma tohoto týdne je trochu "celebrity style". Tentokrát jsem ho nevymýšlela sama, ale nechala jsem se inspirovat jednou takovou "inteligentní" hrou. Nebudu nad tím přemítat věčnost a radši se do toho pustíme, ano? =o)

All by Roberto Cavalli | NET-A-PORTER.COM | Luxury Designer Fashion | Women's designer clothes, shoes, bags & accessories

This weeks TOP outfit! 12/01/12

12. ledna 2012 v 18:00 | Michelle
Today is the Indie Party day. Party with english friends, whole styled in Indie. Let's enjoy that!

Tak. Samozřejmě, že já dneska na žádnou takovou párty nejdu, ani tady, ne tak v Anglii. Ale prostě jsem tak poslouchala svou poslední oblíbenou kapelu, Angličany, zařadila bych to do Indie. A tak jsem si zkusila představit, jaká by byla taková pravá undergroundová indie párty v Londýně. Představa to byla krásná. Ještě krásnější by bylo, kdyby se to uskutečnilo, v což ani nedoufám.
Nějak nevím, co dál dodat, dneska mám zvláštní náladu. Tak... kochejte se.

This weeks TOP outfit! 30/12/11

30. prosince 2011 v 11:53 | Michelle
Stylish New Years Eve party with spirit of winter Hollywood.

Prostě něco jiného. Moc moc moc bych si přála zažít párty v tomhle stylu, bohužel to není tak snadné. Většině lidí v mém okolí je to naprosto putna, hlavně sebrat kamarády a společně s alkoholem se bujaře bavit. Nic extra, nic zvláštního. Ale já jsem zastáncem párty v nějakém duchu, párty s nějakým heslem i s dress codem. Možná už je to v dnešní době divné, ale v dnešní době tupého opíjení se by bylo fajn se lišit a být něčím originální.
Tak jdeme na to.

December nailspiration, 2011

26. prosince 2011 v 10:37 | Michelle
Ano ano, pochopili jste správně. I zdobení nehtů je něco jako můj koníček, ač na to nemám čas, hodně mě to baví. Poslední dobou je spousta novinek jak ve stylu, tak v technice zdobení nehtů. Je to zábava, vypadá to dobře a nepotkáte dvě holky se stejnýma nehtama, pokud si je nedělaly společně. A nejspíš ani tak ne.
A tak je v mém top další novinka, a to pravidelný přísun inspirace pro zdobení nehtíků. Čeká nás Silvestr, tak ať jsme originální ;o)
http://data.whicdn.com/images/19808848/382672_10150422232120936_53133370935_8693388_1505336444_n_tiny.jpg
 
 

Reklama